- ASUS
- Ново

Цена
€2894 00 / 5660 17 лв
с ДДС
В Наличност
Безплатна Доставка


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Серия | Gaming |
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 9 |
| Процесор | AMD Ryzen 9 8940HX 2.40 GHz, 16 MB cache |
| Чипсет | - |
| Памет, GB | 32GB 5200MHz (2x16GB) |
| Памет, слотове | 2 SO-DIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB PCIe 4.0 NVMe M.2 |
| Дисплей, inch | 16.0" (40.64 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей | - |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920x1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 165Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Видео карта, GB | 8GB GDDR7 |
| Оптично устройство | - |
| Звук | 2-speaker system with Smart Amplifier Technology, Built-in array microphone, Dolby Atmos, AI noise-canceling technology |
| Мрежа | 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 2 M.2 slots support either SATA or NVMe |
| USB порт | 2 Type-C USB 4, 2 USB 3.2 Gen 2 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | 1080P FHD camera |
| Клавиатура, тип | Illuminated Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, 280W AC Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.4 x 26.4 x 3.04 cm |
| Цвят | Grey |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Приложение | за забавление и игри |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Серия | Gaming |
| Дисплей, inch | 16 |
| Дисплей, резолюция | 1920x1200 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Процесор | AMD Ryzen 9 8940HX 2.40 GHz, 16 MB cache |
| Сензорен дисплей | Не |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 9 |
| Памет, GB | 32 |
| Твърд диск, GB | 1000 |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Оптично устройство | Не |
| Bluetooth | Да |
| Софтуер | No OS |
| M.2 слот | Да |
| USB порт | 4 |
| HDMI порт | Да |
| Display порт | Не |
| Сериен (RS-232) порт | Не |
| VGA конектор | Не |
| Докинг конектор | Не |
| Четец за карти | Не |
| Четец на пръстов отпечатък | Не |
| Web камера, MP | Да |
| Клавиатура, тип | Illuminated Keyboard |
| Windows OS | Не |
| Батерия, cell | 4 |
| IPS матрица | Да |
| Видео карта, GB | 8 |
| Цвят | Grey |
| Честота на опресняване, Hz | 165 |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Подкатегория | G series |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Ethernet (RJ-45) порт | Да |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Приложение | за забавление и игри |
| Тегло | 2.50кг |
ASUS ROG Strix G16 G614PM-RV160: Доминирайте във Всяка Игра
Разгърнете несравнима гейминг производителност с ASUS ROG Strix G16 G614PM-RV160. Проектиран за победа, този мощен лаптоп съчетава авангарден AMD Ryzen процесор с графики от следващо поколение NVIDIA, за да осигури поглъщащо и плавно гейминг изживяване, което ви държи пред конкуренцията.
Ключови Предимства
- Несравнима Процесорна Мощност — Насладете се на светкавична отзивчивост и безпроблемен мултитаскинг с процесора AMD Ryzen™ 9 8940HX, включващ 16 ядра и 32 нишки, с тактова честота до 5.3GHz.
- Доминация с Графика от Следващо Поколение — Потопете се в спиращи дъха визуални ефекти и високи кадрови честоти с графичния процесор NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 Laptop GPU с 8GB GDDR7, готов да се справи с най-новите AAA заглавия с лекота.
- Изключително Бързи и Плавни Визуализации — Потопете се във всеки детайл на 16-инчовия WUXGA (1920 x 1200) 165Hz дисплей, предлагащ 3ms време за реакция, 100% sRGB и G-Sync за игра без накъсване и с живи цветове.
- Превъзходен Мултитаскинг и Съхранение — Работете с взискателни приложения и зареждайте игри мигновено с 32GB високоскоростна DDR5-5200 RAM и просторен 1TB PCIe Gen 4 NVMe M.2 SSD.
- Оптимизирана Свързаност — Останете свързани с ултра-бърз Wi-Fi 6E, осигуряващ онлайн игри с ниска латентност и плавно стриймване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Процесор | AMD Ryzen™ 9 8940HX (2.4GHz, до 5.3GHz, 16 ядра, 32 нишки, 80MB кеш) |
| Графика | NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 Laptop GPU 8GB GDDR7 |
| Дисплей | 16.0" WUXGA (1920x1200) 16:10, 165Hz, 3ms, IPS-level, Anti-Glare, sRGB 100%, G-Sync |
| Памет | 32GB DDR5-5200 SO-DIMM (2x 16GB) |
| Съхранение | 1TB PCIe® Gen 4 NVMe™ M.2 SSD |
| Безжична свързаност | Wi-Fi 6E |
| Операционна система | Без ОС |
| SKU | 90NR0KW7-M008M0 |
| EAN | 4711636400831 |
Какво има в кутията
- Лаптоп ASUS ROG Strix G16 G614PM-RV160
- Захранващ адаптер
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.

















